• Schránka důvěry

• Zde můžete napsat svůj vzkaz. Jen se prosím snažte situaci, problém nebo přání vysvětlit a popsat co nejpodrobněji.

Po mnoho let u nás ve škole v rámci primární prevence funguje schránka důvěry. Je umístěna na prvním stupni, na chodbě vedle sborovny. V průběhu let jsme díky této schránce řešili problémy úsměvné, jindy malé a někdy bohužel i závažné. V letošním školním roce je tato schránka důvěry rozšířena ještě o online schránku důvěry.
        Můžete zde napsat o svých problémech, dotazech, situacích, o kterých se stydíte mluvit nebo se někomu svěřit. Může se např. jednat o situace, kdy:

• máte problémy ve třídách, se spolužáky, s učiteli
        • máte pocit, že je někomu ubližováno
        • máte dobrý nápad, který nevíte, jak realizovat
        • něco ve škole postrádáte
        • se potřebujete svěřit s něčím důvěrným
        • potřebujete pomoc nebo poradit se školními záležitostmi

Možná vás něco trápí, vážný nebo zdánlivě nepodstatný problém a nemáte odvahu se na nás obrátit osobně. Ale všichni víme, že jediný problém, který se nedá vyřešit je ten, o kterém nikdo neví.

L. Machálková, školní metodik prevence

• Napište nám

komunikuji se serverem, čekejte prosím