Navigace

 • Aktualizace údajů

  Data z programu aSc Suplování byla aktualizována
 • Zápis do 1. roč. základních škol pro školní rok 2017/2018

 • Sbírka pro Ondru

  Na podzim loňského roku onemocněl žák 9. třídy naší školy Ondra Háněl (15 let) zákeřnou nemocí. Lékaři mu nejprve mylně diagnostikovali chřipku a tím došlo k velké ztrátě drahocenného času. Teprve později zjistili karcinomy. Ondra nyní prochází v Brně náročnou léčbou a jeho maminka, samoživitelka, mu věnuje stálou péči. Musela proto opustit zaměstnání, a rodina, ve které vyrůstá ještě mladší sestra Terezka, se ocitla ve finanční tísni.

  Ondra je ve věku, kdy jeho vrstevníci žijí naplno, užívají si života a prvních lásek. On se místo toho musí rvát s vážnou nemocí. Jediné, co může jeho rodina ovlivnit je, aby měl co nejkvalitnější stravu, vitamíny, čaje, doplňky stravy a samozřejmě psychickou podporu. Proto prosím přispějte s námi, aby se Ondrovi dostávalo nejlepší péče.

   

  Obecní úřad v Ostratě zahájil v březnu sbírku pro Ondru. Pokladničky zapečetěné podpisem paní Hánělové jsou umístěny na obecním úřadě a v obchodě v Ostratě. Rádi bychom se k této sbírce připojili, a proto bude od 13. března do 24. března 2017 umístěna pokladnička také u ostrahy školy ve Štípě. O výtěžku sbírky vás budeme informovat.

   

  Velmi si vaší pomoci vážíme.

  Děkujeme.

   

  Světlana Divilková

  Sdružení rodičů a přátel školy při ZŠ Zlín-Štípa, z. s.

Novinky

Kontakt

 • Základní škola Zlín, Nová cesta 268, příspěvková organizace, Zlín-Štípa
  Nová cesta 268,
  763 14 Zlín-Štípa
 • 577 914 233

Fotogalerie