Během celého školního roku se naši druháci zapojili do milé aktivity – dopisovali si s vrstevníky z Brna. Každý žák si vylosoval svého kamaráda z brněnské školy a postupně si vyměňovali dopisy plné zajímavostí ze svého života.
Děti o sobě navzájem napsaly spoustu informací – co mají rády, co je baví nebo jak tráví volný čas. Někteří přidali i své fotografie nebo fotky svých domácích mazlíčků. Velkou radost pak udělaly i malé dárečky, které se vešly do obálek a putovaly mezi kamarády.
Celé dopisování vyvrcholilo koncem dubna, kdy k nám do Štípy přijely děti z Brna na společné setkání. Prohlédly si naši školu a poté jsme se všichni vydali na výlet do Zoo Zlín, kde jsme strávili krásný den plný zážitků.
Těší nás, že vznikla nová přátelství, která třeba vydrží ještě dlouho.
Třídní učitelky 2. tříd