V polovině října si žáci devátého ročníku vyzkoušeli školní kolo soutěže Hledáme mladého chemika. Soutěž probíhala formou testu, ve kterém se žáci museli popasovat s lehčími i těžšími úkoly – popisovali chemické nádobí, luštili křížovku, poznávali prvky nebo počítali složitější příklady. Ze školního kola postupují 3 žáci do kola krajského, které se bude konat v prosinci v Otrokovicích.
Výsledky:
1. místo: Natálie Šinkovicová
2. místo: Jan Boháč
3. místo: Josef Straka
Děkuji všem žákům za vzorný průběh soutěže a postupujícím přeji hodně štěstí v dalším kole 😊.
Marcela Jurajdová