Víte, kdo se má na naší škole nejlépe? Je to axolotl, jménem Bob ze 6. A. Po svolení pana ředitele si jej děti rozhodly pořídit do třídy. Beátka ho s maminkou zajely koupit do chovné stanice a teď o něj všichni pečujeme, protože tento vodní bůžek je přecitlivělé stvoření. Sháníme o něm informace, denně ho pečlivě pozorujeme, krmíme, chladíme mu vodu. Tu mu děti nosí ze studny, všichni biologové ve škole nám radí, co a jak s ním. Pan školním nám opravil zásuvku... Snažíme se, aby se mu dobře dařilo.
Přijďte se na něj podívat do učebny výtvarné výchovy
Lenka Machálková, třídní 6. A