V úterý 8. října 2019 se u nás ve škole konal závod Podřevnické sportovní ligy v letním Biatlonu.
Naše škola v silné konkurenci vybojovala první místo. Letní biatlon se skládal z jízdy na koloběžce a laserové střelnice. Závodilo se ve štafetách mladších a starších žáků, kdy každý závodník ujel 1000 metrů a střílel na 10 terčů. Závodu se účastnilo 5 škol: ZŠ Štípa, ZŠ Želechovice, ZŠ Slušovice, ZŠ Trnava. ZŠ Kašava. Velké poděkování patří všem reprezentantům naší školy.
Zdeněk Sigmund